Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Dnes 4.května jsem se s Mikim vyšla na procházku a smím přítelem Michalem , šli jsme do lesa jako kažý den obešli jsme les a Lukavici a pak jsme vyšli u lesa, tam jsme se rozhodli že se stavíme pro moji kamrádku Terezku.Holečkovou která má hnědou labradorku a tak jsme to šli obejít znovu a tak jsme to obešli a pejsci se zatím očuchali a my jsme šli domů. Miki byl spokojen a lehl na zahradu a byl v klidu. My s bratrem jsme šli budovat rybníček a pak jsme šli si kopat s míčem ale pak se ztratil, potom jsme ho našli a tak nás zajímalo něco jinýho a pak jsme  přišli a bylo po míči.

Včera 5.května jsme se se svým psem vydala na procházku jakuž říkám jako každý jiný den. Když jsme přišli k hasičárně tak jsme se začali nudit, měli jsme se tam totiž sejít s přítelem Michalem. Přišel až po půl hodině ale mi s Mikim jsme vymysleli novou hru a zároven jsme se učili, u hasičárny je tyč tak jsem ho k ní uvázala jestli zůstane a zatim jsme se oběhla hasičárnu tak asi za 3 minuty jsembyla u něj. Potom jsmem ho neuvázala ale jen otočila vodítku aby za mnou mohl jít.Když jsme odešla za hasičárnu a byla jsem tam dloho tak ho to přestalo bavit a myslel si že sem mu utekla, bohužel nevydržel a rozběhl se za mnou. Já jsem to rychle  oběhla a Miki jsi tam lehl a začal kńučet a tak jsem za ním šla abyl št´astnej úplně po mně začal skákat a byl štastnej že jsme zpátky. Ale nakonec jsme ho naučila že když zaběhnu za hasičárnu že mě musí za kažkou cenu najít.

Včera 14.května(večer bylo malinko vydět) když jsme jako jiný každý den šla zavřím Mikiho tam nevim co se stalo. Ten den pršelo a tak jsme ho chodila venčit jen na zahradu ale večer se udělalo pěkně a tak sem ho pustila. Asi ta nej chyba Miki si spokojeně běhal a  hrál ale pak když viděl že kněmu jdu tak mu zase ruplo a schoval se my za smrky když jsem se kněmu prodřela tak mi utekl zase jinam. Já myslela že ho uškrtim ale vzpoměla jsme si že když zaštěká sousední pes tak hned pobějí do zadua tak jsme tam nastražila past ale Miki byl tak hloupej a nevěděl jak od tamtud a nakonec jsme ho chytla. Byla to hračka a to uklízení.Když jsme ho zavřela tak jsme mu dala najíst ale já jsem pro něco šla, pak jsem zase přišla a Miki vrčí jen při ŽRÁDLE!!!.  No a já na to zapoměla že žere a tak jsme ho začla drbat na čumáku.No jak jinak Miki se po mě ohnal jak něco,ale je to moje blbost takže ho ztoho neobvinuju prostě moje chyba.A když jsme se hráli tak na mě skočil a MIki nemá zastřižené drápy a nic má je pěkně ostrý a repnul mě tim jednim do tváře ale on nechtěl já to vím.

Ahoj po této dlouhé době sem se sebrala to zase zepsat. Mikimu budou už v říjnu 3 roky a tak se připravuji a stále přemýšlím co mu dát  asi kost já nic nevím snad na něco přídu. Jinak Miki je hodnej každodeně cvičíme,hrajeme si a chodíme na dlouhé procházky moc nás to baví.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nemel by vrcet

(but, 6. 1. 2011 20:31)

hoj necetl sem to cely ale vrci na tebe u žrádla to by si nemel dovolit a ohnat už vubec ne!!!!!!!!!!!§

butsd@seznam.cz

GOOOD

(Security, 28. 11. 2010 21:00)

Cau máš moc hezký článek a pěkné fotografie. Takového psa by sem chtěl také. XD

Ahoj

(Terka-Terík, 19. 8. 2010 14:16)

Cauky, já si založila stránky o koních!
Tak jestli chceš, tak mrkni!
koneaponicikterejenznam.estranky.cz
Mám to jen o koních a ponících, ale možná tam někdy dám i fotky psů, třeba Majký atd........ Tak zatám pp..

supr :)

(domcik, 12. 8. 2010 17:07)

Ahoj tvé stránky se mi moc líbí, hlavně to jak popisuješ svého pejska a ted nám ady o nem píses, je skvelé kdyby byl kazdý jako ty, zapisovat si ty všechny události které tvůj pejsek prožil akorát doufám že píšeš pravdu která se doopravdy odehrála ty fotky mě úplně dojímají a jak si fotila pejśky??? jako ty jak píšeš naše sousedka pegi třeba. A kam chceš jít s mikim na cvičák a kde bydlíš?? prosím odpověz

Re: supr :)

(týna, 12. 8. 2010 17:10)

ahoj jsem ráda že se ti moje stránky líbí pejsky sem fotila přes ploty ne každý je přátelský a ty celé stránky jsou pravda. S mikim půjdeme na cvičák nedaleko pardubic já bydlím v Lukavici okres pardubice pardubický kraj

Re: Re: supr :)

(domcik, 12. 8. 2010 17:11)

aha tak to sem něvěděla zatim diki za odpověd a ahoj

Hezké

(Cael, 9. 5. 2010 19:10)

Máš to moc hezké. Také obrázky jsou hezké.

uzas

(karolína, 8. 5. 2010 1:14)

no cauky no upe mrte stranky no fakt uzas a jak dlouho to mas

Re: uzas

(admin, 9. 5. 2010 1:13)

karolíno moc ti děkuji ajsme rada ze se timoje stranky libí

Kakouši!!!!

(Terík, 4. 5. 2010 20:58)

Kakouši!!! Já nejsem Terezka!!!!!!
Jinak super článek!!

koneapsizcelehosveta.estranky.cz